Uus Opel Corsa võitis "Kuldrooli"

Uue Opel Corsa edulugu jätkub. Järjekorse võiduna pälvis Corsa ühe tähtsaimatest auhindadest Euroopas  – Kuldrooli 2020. Corsa-e jättis tugevad rivaalid kaugele maha.
 

Opeli tegevjuht Michael Lohscheller rõõmustas: „Opel on elektriline! Meie uus Opel Corsa-e on selle parim tõestus. Oleme tõeliselt uhked selle üle, kuidas Corsa-e avaldab muljet kõigile"

Nagu tavaliselt, pidi võidu saavutamiseks läbima kaks karmi katsumust. Kõigepeald valisid Auto Bildi ja Bild am Sonntagi lugejad finaali oma kolm lemmikut igas kategoorias. Seejärel panid ajakirjanikest, võidusõitjatest ja autospetsialistidest koosneva žürii liikmed finalistid proovile DEKRA-Lausitzringi ringrajal. Olles mõlemad katsed edukalt läbinud, edestas uus Opel Corsa-e selgelt tugevaid rivaale omas klassis.
Corsa-e pakub uusimat elektriautonduse alal ning selle 100 kW (136 hj) võimsust ja 260 Nm väändemomenti on saadaval esimesest gaasipedaali puudutusest alates. Kuni 337-kilomeetrise sõiduulatusega (WLTP-tsükli kohaselt) on vilgas väikeauto igati sobilik argipäevaseks kasutamiseks, sest Corsa-e on valmis kõigiks laadimisvõimalusteks – seinakilbiga, kiirlaadijaga või kodusesse pistikupessa ühendatava juhtmega. Kõigest 30 minutiga saab 50 kWh aku 100-kilovatise alalisvoolulaadija abil laadida kuni 80%. 
Corsa-e on kaheksateistkümnes Opel, mis on võitnud "Kuldrooli" ehk autonduse ala "Oscari", jätkates sellega pikaajalist traditsiooni.

Tagasi
Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...