Meist

Carring AS alustas 1996 aastal Tartus Opeli sõiduautode ja kaubikute müügi ning hooldusega. Tänase seisuga on AS Carring  kõige kauem pidevalt tegustenud Opeli edasimüüja Eestis.

Alates 2020 on Carring Alfa Romeo, Jeepi ning Opeli müügi ja teeninduskeskus. Endiselt on meile oodatud Saab-ide omanikud, sest Carringis saavad nende autod hästi hooldatud ja remonditud.

 

Lisaks tegeleme ka kasutatud autode müügiga. Enamuse kasutatud autosid, millel on tõendatud ajalugu, toome Euroopa suurtest liisingfirmadest. Kõikidele meie poolt müüdavatele kasutatud autodele teostatakse enne müüki põhjalik tehniline kontroll, mille käigus leitud vead kõrvaldatakse. 

 

Carringile on Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu (AMTEL) poolt, kelle liige Carring on alates 1996, väljastatud kvaliteedimärk "Tunnustatud automüüja". Selle märgi olemasolu annab kliendile märku, et tegemist on ausa ettevõttega, mis ei peta klienti auto andmete esitamisel ja aitab ka hiljem lahendada võimalikke auto kasutamisega seoses tekkivaid probleeme.

 

Arvestades Carringi pikaajalist kogemust, lojaalset ja professionaalset kaadrit, võite kindel olla, et tagame teile kõrgekvaliteedilise, kliendisõbraliku ja ausa teenindamise

 

Kontaktikeskus: 742 5764

 

Vaata ka kaarti

Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...