Meist

AS Carring on üks vanemaid Opeli edasimüüjaid Eestis. Alustasime 1996 aastal Tartus Opeli sõiduautode ja kaubikute müügi ning hooldusega ja oleme tänaseni keskendunud ainult selle automargile.

 

Lisaks tegeleme ka kasutatud autode müügiga. Enamuse kasutatud autosid, millel on tõendatud ajalugu, toome Euroopa suurtest liisingfirmadest. Kõikidele meie poolt müüdavatele kasutatud autodele teostatakse enne müüki põhjalik tehniline kontroll, mille käigus leitud vead kõrvaldatakse. 

 

Carringile on Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu (AMTEL) poolt, kelle liige Carring on alates 1996, väljastatud kvaliteedimärk "Tunnustatud automüüja". Selle märgi olemasolu annab kliendile märku, et tegemist on ausa ettevõttega, mis ei peta klienti auto andmete esitamisel ja aitab ka hiljem lahendada võimalikke auto kasutamisega seoses tekkivaid probleeme.

 

Arvestades Carringi pikaajalist kogemust, lojaalset ja professionaalset kaadrit, võite kindel olla, et tagame teile kõrgekvaliteedilise, kliendisõbraliku ja ausa teenindamise

 

Kontaktikeskus: 742 5764

 

Vaata ka kaarti

Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...