Küpsiste- ja privaatsuspoliitika

Seda veebilehte haldame meie, sinu Opeli valitud partner. Selle veebisaidi hostimise vastutab meie IT-teenuse pakkuja BestIT OÜ, Laki 16, 10621 Tallinn.

 

Palun lugege see dokument enne selle veebilehe kasutamist hoolikalt läbi, sest selles seletatakse, kuidas me töötleme isikuandmeid ja kuidas me kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamisega kinnitate, et nõustute selle poliitikaga.

 

1. Töödeldavad andmetüübid / Lingid teistele veebisaitidele

Me hoolime teie privaatsusest. Selle veebilehe kaudu me kogume ja töötleme erinevat tüüpi isikuandmeid.  See hõlmab järgmist:

 • teave, mida jagate meiega registreerimise, päringute tegemise ning meie teenuste ja veebilehe kasutamise käigus, sh nimi, aadress, meiliaadress ja samuti teie kui kasutaja üles laetud pildifailid;
 • teave, mida vajame, kui teatate meie veebilehega seotud probleemist;
 • küpsiste kaudu kogutud teave.

 

Täpsemaid üksikasju vaadake punktist 2.

 

See veebisait sisaldab ka linke teistele meie (sinu Opeli partneri) veebilehtedele või Opeli volitatud töökodadele, sidusettevõtetele või sotsiaalmeedia veebisaitidele. Kui klõpsate mõnele sellisele lingile, mis viib teisele Opeli veebilehele või kolmandate isikute hallatavale veebilehele, pidage meeles, et neil lehtedel on oma andmekaitsesätted. Kui kasutate neid veebisaite, siis lugege läbi nende privaatsuspoliitika.

 

See veebisait võib lisaks sisaldada ka iFrame silte sisuga, mis pärineb teistelt Opeli või kolmandate osapoolte veebisaitidelt. Meie (teie Opeli partner) ei vastuta iFrame siltides kuvatava kolmanda osapoole sisu eest. Seal kuvatava teabe eest vastutavad täielikult nende veebisaitide omanikud. Me ei kontrolli ega vastuta sõltumatute veebisaitide sisu eest ja pakume taolist välist sisu oma külastajate mugavuse huvides. Kui külastate sellise sisuga lehte, siis selle tulemusena võidakse teie seadmesse saata küpsiseid nendelt kolmanda osapoole veebisaitidelt. Me ei halda nende küpsiste jaotamist. Nende küpsiste kohta saate täpsemat teavet kolmanda osapoole veebilehtedelt.

 

Pidage meeles, et me ei saa kolmanda osapoole veebisaitide eest võtta mis tahes vastutust ega kohustusi.

 

2. Teave isikuandmete töötlemise kohta

Vastutava andmetöötlejana töötleme teie isikuandmeid teie taotluste haldamiseks ja täitmiseks järgnevalt.

 

Andmetöötlus põhineb isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) artikli 6 lõike 1 punktil a, juhul kui esitate oma vastava nõusoleku ja/või veebipõhiste taotluste korral GDPR artikli 6 lõike 1 punktil b).

 

Vastutavate töötlejatena töötleme teie isikuandmeid järgmiselt.

 

Kohustuslikud andmed on märgitud tärniga (*)

Eesmärk/eesmärgid

  1. Identimis- ja kontaktandmed

(Nimi*, e-posti aadress *; telefon, postiaadress (* kui vaja))

Kontktisoovide ja taotluste täitmine

 

  2. Huvipakkuva mudeli andmed*

Taotluse täitmine

  3. Valitud Opeli partner*

Taotluse täitmine

  4. Liisingu-/finantseerimishuvi (* kui on)

Taotluse täitmine

  5. Olemasoleva sõiduki andmed*, VIN-kood*, esmase registreerimise kuupäev, regietreerimisnumber/numbrimärk, läbisõidumõõdiku näit, sõiduki üleandmise kuupäev/kellaaeg, kättesaamise kuupäev/kellaaeg, teeninduse liik*, asendusauto

Teenindustellimuse täitmine

  6. Päringu liik

Kontakteerumistaotluse täitmine

 

Punktides 1-4 loetletud tärniga * märgitud andmeelemendid on kohustuslikud ja vajalikud teie taotluse täitmiseks. Seega on nende andmete esitamine kohustuslik. Kui te neid andmeid ei esita, ei saa me teie taotlust täita.

 

Teie sirvimismustri põhjal meie veebisaidi külastamisel võidakse kuvada hüpikaken, mis pakub proovisõitu või kupongi teile huvipakkuvale mudelile. Üksikasjalikku teavet küpsiste kohta leiate 7. jaotisest.

 

Eespool loetletud andmeid säilitatakse kolm aastat pärast lepingulise suhte lõppemist.

 

Saajad

Edastame teie andmed allpool loetletud eesmärkidel järgmistele saajatele:

 

Andmed

Eesmärk/eesmärgid

Saaja(d)

Identimis- ja kontaktandmed

(Nimi*, e-posti aadress *; telefon, postiaadress (* kui vaja))

Huvipakkuva mudeli andmed*, valitud Opeli partner*, Liisingu-/finantseerimishuvi (* kui on),

sõiduki tegelikud andmed*, VIN*, esmase registreerimise kuupäev,

registreerimisnumber / numbrimärk, läbisõidumõõdiku näit,

kättesaamise kuupäev/kellaaeg, üleandmise kuupäev/kellaaeg, teeninduse liik*, asendusauto, päringu liik

Taotluse täitmine

Jagame teie isikuandmeid asjaomaste töötlejatega, et toetada eespool nimetatud eesmärkide täitmist.

Eelkõige jagame teie isikuandmeid järgmise teenusepakkujaga:

CDM Estrategiai Tanacsado Kft (Carussel)

H-1023 Budapest, Lajos tänav 28-32

Ungari

 

Samuti jagame teie isiku andmeid ettevõtetega LänsiAuto Drive Oy, Perintökuja 8, 01510 Vantaa,Soome ja

 

Opel Automobile GmbH

Bahnhofsplatz

65423 Rüsselsheim am Main

Saksamaa

 

Opel Automobile GmbH ja LänsiAuto Drive Oy jagavad teie isikuandmeid ka asjaomase IT-teenuste osutajaga (GM Holdings LLC, Michigan, USA), kes asub väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) ehk riigis, kus isikuandmetel puudub piisaval tasemel kaitse. Euroopa Komisjon ei ole kaitse piisavuse kohta otsust teinud, kuid kohaldatakse sobivaid kaitsemeetmeid, milleks antud juhul on ELi isikuandmete edastamise lepingute tüüptingimused. Tingimuste koopia saamiseks palume saata e-kiri aadressileprivacyrights@opel.com.

 

3. Küpsiste kasutamine

See veebisait, meilisõnumite saatmine, veebiteenuseid, reklaami ja interaktiivseid rakendused kasutavad meie teenuste optimeerimiseks küpsiseid.

 

Mis asi on küpsis?

Küpsis on väike fail, mis enamasti sisaldab tähti ja numbreid, mille meie veebiserver saadab brauseri küpsisefaili, mis asub teie arvuti kõvakettal. Küpsise peamine eesmärk on võimaldada meie veebiserveril esitada kasutajale kohandatud veebilehti, mis muudavad kasutaja kogemuse Opeli partneri veebisaidi külastamisel isiklikumaks ja sobivamaks tema konkreetsetele vajadustele.

 

Mõned küpsised on selle veebisaidi funktsionaalsuse jaoks vajalikud ja need aktiveeritakse külastamisel automaatselt.  Mõned küpsised võimaldavad meil pakkuda kasutajale teenuseid ja funktsioone, mis nende vajadustele kõige paremini vastavad ning kohandada meie teenust selliselt, et tagada veebisaidi lihtne ja kiire toimimine.

 

Milliseid küpsiseid see veebisait kasutab?

Carring võib sel veebilehel kasutada kaht tüüpi küpsiseid:

 

Küpsised liigituvad järgmiselt:

 • baasküpsised,
 • püsiküpsised

 

Baasküpsised võimaldavad meie kasutajatel veebisaidil navigeerida ja selle funktsioone kasutada. Ilma nende küpsisteta ei toimi tellitavad teenused, nagu nt meie autokonfigureerija või taotlusvormid.

Me kasutame baasküpsiseid:

 • veendumaks, et veebileht toimib ja kõik funktsioonid täidetakse õigesti
 • et võimaldada teil autokonfigureerijas oma valikut salvestada
 • et võimaldada teil esinduse otsingus planeerida teekonda teie lähima esinduseni.

 

Niinimetatud püsiküpsised salvestatakse kasutaja arvutisse või seadmesse brauseriseansside vahel. Neid kasutatakse seadete või eelistuste salvestamiseks ja veebisaidi kasutuse parandamiseks järgmisel külastusel.  Mõningaid nendest küpsistest pakuvad volitatud kolmandad osapooled.

Me kasutame püsiküpsiseid:

 • et kuvada https://opel.carring.ee/ pakkumisi, mis meie meelest võiksid kasutajatele huvi pakkuda,
 • et varustada meie meedia- ja reklaamipartnereid teabega teie külastuse kohta, et nad saaksid teile pakkuda sihitud reklaame;
 • et jagada teavet partneritega, kes pakuvad teenust meie veebisaidil. Teavet jagatakse ainult teenuse, toote või funktsiooni tagamiseks (nt värvivaliku funktsiooni jaoks meie autokonfiguraatoris) ja seda ei kasutata muul eesmärgil.

Mõningaid püsiküpsiseid saadavad volitatud kolmandad osapooled, kuid me ei luba küpsiseid kasutada eepool mainitutest erinevatel eesmärkidel.

 

4. Veebimajakad ja pikslid

See veebisait sisaldab veebimajakaid (mida nimetatakse ka pikselsiltideks). Veebimajakas on tihti läbipaistev graafikaelement, mis enamasti pole suurem kui 1x1 pikslit, mis paigutatakse veebisaitidele või meili ja mida kasutatakse veebisaiti külastava või meili saatva kasutaja veebikäitumise jälgimiseks. Veebimajakaid kasutavad kolmandate osapoolte tehnoloogiad, mis aitavad jälgida meie veebilehe külastajate käitumist. Need võimaldavad jälgida, millisest arvutist konkreetset veebilehte külastati ning millal ja kust (riigi/linna tasandil).

 

5. Jälgimine ja analüüs

Kasutame turunduskommunikatsiooni pidevaks optimiseerimiseks analüüsitarkvara Adobe Inc. "Adobe Analytics" of ja Google LLC. Google Analytics. Need võimaldavad jälgida veebikäitumist aja, geograafilise asukoha ja selle veebilehe kasutamise lõikes. Seda teavet kogutakse jälgimispikslite ja/või küpsiste kaudu. Jälgimispikslite ja/või küpsiste kaudu kogutud teave on anonüümne ja seda ei seota isikuandmetega. Kogu analüüsiks vajalikku teavet hoitakse ettevõtte Adobe Systems Incorporated Londoni serverites Ühendkuningriigis. Google töötleb isikuandmeid oma serverites, mis asuvad paljudes riikides üle kogu maailma. Isikuandmeid võidakse töödelda serveris, mis asub väljaspool riiki, milles kasutaja elab. Me ei jaga seda teavet ühegi kolmanda osapoolega, et see saaks teavet sõltumatult kasutada. Kui te pole nõus teabe analüüsimisega, siis saate oma mittenõustumisest teada anda siin:

 

6. Uuestiturundamine

Uuestiturundamise küpsiste abil saame muuta pakkumised oma kasutajatele huvitavamaks. Uuestiturundamise küpsised salvestatakse netikasutaja arvutisse või seadmesse brauseri sessiooni ajal.  Need võimaldavad reklaamida partnerite ja sotsiaalmeedia veebisaitidel Opeli tooteid nendele kasutajatele, kes on varasemalt nende toodete vastu huvi tundnud.

 

Nende reklaamide sisestamine põhineb küpsiste tehnoloogial ja on täielikult anonüümne. Mitte mingeid isikuandmeid (nagu nt IP-aadress või sarnased andmed) ei salvestata ega seota teie isikuandmetega ühtegi kasutajaprofiiliga.

Lisaks sellele ei edastata ühelegi partnerile või sotsiaalmeedia veebisaidile teie kohta mitte mingeid kasutajaga seotud andmeid. Samuti on reklaamimine täielikult anonüümne.

 

7. Küpsised, mida me kasutame

Selles jaotises on teave meie veebisaidil kasutatavate küpsiste kohta. Kui te ei nõustu mõne konkreetse küpsise seadetega, on teil võimalus need küpsised keelata, selleks klõpsake küpsise nimel. Kui mõnede küpsiste keelamiseks otselinki pole, siis saab neid küpsiseid keelata oma brauseri seadetest, vt punkt 8.

 

Küpsised

Küpsiste kaudu kogutud andmed

Eesmärk/eesmärgid

Säilitusaeg

1.Facebook

2.Google AdWords

3.Doubleclick

4.Google Analytics

1. uuestiturundamise loendid

2. uuestiturundamise loendid

3. uuestiturundamise loendid

4. kasutaja tegevus veebilehel

Need veebireklaami jälgimise küpsised näitavad teile veebireklaame, mis põhinevad sisul, mida olete varem vaadanud ja klõpsanud, ning samuti meie veebisaidi lehti, mida olete varem külastanud

uuestiturundamise loendid: 30 päeva (vaikimisi)

 kasutaja tegevus veebilehel: 26 kuud (vaikimisi)

Adobe Analytics

kasutaja tegevus veebilehel

Seda küpsist kasutatakse meie veebisaidi külastajate lugemiseks ja mõõtmiseks, kuidas veebisaiti kasutatakse

2 aastat

IgnitionOne (Meiliaadress: privacy@ignitionone.com)

Isikuandmed, nt nimi, telefoninumber, meiliaadress

Neid küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi kasutuse uurimiseks, et kuvada teatud kasutusmustri korral kupongide programme.

isikuandmeid ei salvestata

DWT enda küpsised:

- DWT_currency

- cms_carussel dwt_SITEID

- parking_car_SITEID

- last_uploaded_img_path- Valitud valuuta

- Küpsiste lubamine

- Parkiva auto VIN-kood

- Viimati üleslaaditud pildi tee

Need küpsised aitavad salvestada kasutaja valikuid:

- et säilitada valitud valuuta

- kas kasutaja vajutas küpsiste lubamise nuppu.

- säilitab valitud autosid autoparkimise funktsiooni jaoks.

- viimati üleslaaditud faili tee-         1 kuu

-         6 kuud

-         1 kuu

-         6 kuud

 

8. Küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate lubamine ja keelamine

Interneti brauseri menüüriba jaotises "Abi" seletatakse kasutajatele:

 • kuidas takistada brauseril uute küpsiste vastuvõtmist;
 • kuidas seadistada brauser selliselt, et kasutajat teavitatakse iga uue küpsise vastuvõtmisel;
 • kuidas küpsised täielikult keelata.

Kui küpsised on keelatud, siis pole suur osa Opeli partneri sisust kättesaadav, nt autokonfiguraator ning samuti ei pruugi brauser õigesti kuvada kasutajapõhiseid pakkumisi. Selle vältimiseks soovitame küpsised lubada.

Juhul kui soovite selle kohta rohkem teavet, siis on veebis küpsiste kohta saadaval palju materjali. Vt näiteks: http://www.allaboutcookies.org

 

9. Teabevahetus sotsiaalmeedia võrgustikega

Lingid sotsiaalmeediasse / sotsiaalmeedia lisandprogrammid

 

Meie veebileht sisaldab linke sotsiaalmeediasse.

Meie veebisaidi külastajate isikuandmete kaitsmiseks ei kasuta me sotsiaalmeedia lisandprogramme. Selle asemel on veebilehele lisatud HTML-lingid, mis võimaldavad sisu lihtsat jagamist sotsiaalmeedia platvormidel. Linkide lisamine väldib meie veebilehe avamisel otseühendust erinevate sotsiaalmeedia võrguserveritega. Nupul klõpsamisel avaneb brauseriaken ja suunab kasutaja vastava teenusepakkuja veebisaidile, kus (näiteks pärast sisselogimist) saab kasutada nuppe "Meeldib" või "Jaga".

 

Lisateavet andmete töötlemise eesmärgi ja ulatuse ning teie isikuandmete edasise kasutamise kohta teenusepakkuja ja tema veebisaitide ning teie privaatsuse kaitsmiseks vajalike sätete kohta leiate vastava teenusepakkuja andmekaitse teabest.

 

Facebook:  http://www.facebook.com/policy.php
Twitter: https://twitter.com/privacy
Instagram: https://help.instagram.com/155833707900388
YouTube: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/
LinkedIn:  https://www.linkedin.com/legal/impressum

 

10. Teie õigused

Andmesubjektina on teil vastavalt kehtivatele õigusaktidele õigus oma isikuandmetega tutvuda, nõuda nende parandamist, kustutamist (õigus olla unustatud), piirata nende töötlemist, nõuda andmete ülekandmist, õigus esitada vastulause oma isikuandmete töötlemise kohta isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 6 lõike 1 punktide e või f alusel või isikuandmete töötlemisele otseturunduse eesmärgil.

Palume arvestada, et teie eespool nimetatud õigused on seadusega piiratud ning me oleme kohustatud neid järgima üksnes teatud tingimustel.

Kui soovite kasutada nimetatud õigusi, palume carring@carring.ee või saatke meile kiri Carring AS, Ilmatsalu põik 1, Tartu 51014

Saame vastutava andmetöötlejana igal ajal teie isikuandmeid ajakohastada (nt muuta aadressi).

Kui soovite esitada kaebuse isikuandmete kaitse määruse artikli 77 alusel, palume võtta ühendust Carring AS, Ilmatsalu põik 1, Tartu 51014, opel.carring.ee

Õigus nõusolekust loobuda

Teil on õigus igal ajal nõusolekust loobuda (selleks võtke ühendust carring@carring.ee. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta töötlemise seaduslikkust vastavalt nõusolekule kuni selle tagasivõtmiseni.

 

11. Privaatsuspoliitika muudatused

Kõik meie privaatsuspoliitika tulevased muudatused avaldatakse sellel veebisaidil. Muudatustega tutvumiseks peaksite meie privaatsuspoliitka tingimused regulaarselt üle vaatama.

 

12. Kuidas meiega ühendust võtta

Carring AS
Ilmatsalu põik 1, Tartu 51014
opel.carring.ee

Email: carring@carring.ee

Phone: +3727425862

 

Andmekaitseametniku või muu isiku kontaktandmed, kes teie nimel andmete privaatsuse eest hoolitseb:

Carring AS
Ilmatsalu põik 1, Tartu 51014
      

 

Versioon: detsember 2018

Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...