Uudised ja blogi

11.03.2021

Oluline info seoses piirangutega

09.12.2020

Uue Opel Mokka eelmüük alanud

Uue Opel Mokka ja Mokka-e hinnad on teada ning eelmüük on alanud. Esmakordselt Opeli ajaloos on algusest peale saadaval nii elektriline kui ka erinevad sisepõlemismootoriga mudelid. 
04.12.2020

Uus Opel Crossland: midagi enamat, kui ainult kena välimus

Uus Opel Crossland tõestab, et ilu ei karda elu ning tema stiil on valmis kõigeks. Alates julgest ja omanäolisest Vizor disainist kuni läbinisti praktilise salongilahenduseni on uus Crossland igati mitmekülgne ja atraktiivse valimusega linnamaastur, sest ta:  
25.11.2020

Uus Opel Corsa võitis "Kuldrooli"

Uue Opel Corsa edulugu jätkub. Järjekorse võiduna pälvis Corsa ühe tähtsaimatest auhindadest Euroopas  – Kuldrooli 2020. Corsa-e jättis tugevad rivaalid kaugele maha.  
10.07.2020

Jeep tuli lõunaeestlasele lähemale: Carring AS avas uue müügi- ja teenindussalongi

Legendaarne Ameerika juurtega maastikuhai Jeep astus sammu lõunaeestlastele lähemale: 8. juulist avas Carring Tartus, Ringtee 56 uue müügi- ja teenindussalongi. Esimene auto sai müüdud veel enne ametlikku uste avamist ja tegijad usuvad, et Jeepi müük läheb kohapeal hästi, kirjutab Accelerista.com.
28.04.2020

Uue Opel Corsa salongis on mõnusalt vaikne

Uue Opel Corsa salong avaldab muljet mitte ainult materjalide kõrge kvaliteedi ja suure koostetäpsusega. 
23.05.2019

KUUENDA PÕLVKONNA OPEL CORSA ON ELEKTRILINE

Uus, kuuenda põlvkonna Opel Corsa on esmakordselt saadaval ka täiselektrilisena, selle sõiduulatus on 330 kilomeetrit (WLTP1, esialgsed andmed).
15.05.2019

OPEL INSIGNIA ON USALDUSVÄÄRSEIM AUTO OMAS KLASSIS

Opel Insignia saavutas võidu maineka uuringufirma J.D. Power sõiduautode usaldusväärsuse uuringus keskmise suurusega sõidukite klassis.
Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...