Jeep tuli lõunaeestlasele lähemale: Carring AS avas uue müügi- ja teenindussalongi

Jeep tuli lõunaeestlasele lähemale: Carring AS avas uue müügi- ja teenindussalongi

Legendaarne Ameerika juurtega maastikuhai Jeep astus sammu lõunaeestlastele lähemale: 8. juulist avas Carring Tartus, Ringtee 56 uue müügi- ja teenindussalongi. Esimene auto sai müüdud veel enne ametlikku uste avamist ja tegijad usuvad, et Jeepi müük läheb kohapeal hästi, kirjutab Accelerista.com.

Tänavu jaanuaris sõlmisid United Motors AS Jeepi ametliku esindajana Eestis ja Tartu üks tuntumaid autode müügiga tegelevaid ettevõtteid Carring AS koostöölepingu, mille sisuks on Jeepi uue müügi- ja bränditeeninduse avamine Tartus, Carringi esindussalongis. Vaata pilte saidil Accelerista.com.

Uus müügisaal ja teenindusplokk asuvad Tartus Ringtee 56 – uus koht paistab kaugele tänu sellele, et õuel on üksteiselt mõõtu võtmas New Holland T6 ja Jeep Compass. Müügisalong ja autoteenindus on avatud 8. juulist.

United Motors on esimese aastaga rahul

„United Motors on nüüdseks täpselt aasta olnud Jeepi ametlik esindaja Eestis ning saan kinnitada, et see aeg on olnud meile väga töine. Klientide huvi Jeepi maasturite vastu on ületanud kõiki meie ootusi,” rääkis United Motors AS-i juhatuse liige Jaanus Nieländer. „Jeep on tõsiseltvõetav sõiduvahend, mis sobib Eesti oludesse väga hästi ning seetõttu tullakse meile Peetri esindusse Tallinna külje all ka kaugemalt autoga tutvust tegema ja esimest sõidukogemust saama. Selleks, et Jeep oleks üle Eesti paremini kättesaadav, jõudsime arusaamiseni, et peame liikuma ka pealinnast väljapoole,” lisas Nieländer.

Carring, mis on 1996. aastast alates müünud vaid Opeleid, on otsustanud oma brändivalikut mitmekesistada ning ehitada selleks välja täiesti uued müügi- ja teenindusruumid. Carring AS-i juhatuse liige Raivo Rätsep usub, et ettevõte suudab Jeepi populaarsust Lõuna-Eesti ostjate seas kiiresti kasvatada. „Oleme 24 aastat müünud ja hooldanud ühte automarki ning kliendid on sellega harjunud. Aeg on küps uuteks põnevateks väljakutseteks. Jeep oma värvika ajaloo ja väga heade maastikusõidukitega seda kindlasti pakub, juba praegu on tunda klientide suurt huvi uue brändi vastu,” rõõmustas Rätsep.

Auto läks käest enne, kui saali jõudis

Esimene Jeep on Carringi tiimil juba müüdud, selleks oli oranži värvi kompaktmaastur Renegade, mis osteti sünnipäevakingiks sportlikule naisterahvale.

„Praegu tundubki, et mitte ainult Carringi töötajad, vaid ka meie pikaajalised kliendid on Jeepi Lõuna-Eestisse oodanud, mitmed neist on tunnistanud, et tahavad kindlasti autosid proovida ja sobivuse korral marki vahetada – kõikjalsõitjad on praegu kuum kaup, Jeepil on koguni viis maasturit valikus. Midagi igaühele,” oli Raivo Rätsep kindel. Rätsepa sõnul pakub Jeep peagi midagi ka keskkonnateadlikele klientidele: selle aasta lõpus oodatakse Eestis müügile Jeep Renegade’i ja Compassi pistikhübriide.

Carring hakkab müüma ka Alfat. Veel sel suvel on aga Carringi asja tõelistel autogurmaanidel, sest koostöös United Motorsiga alustatakse Alfa Romeo Giulia ja Stelvio müügiga.

 
Tagasi
Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...