Jeep Avenger e-Hybrid on nüüd saadaval

Jeep Avenger e-Hybrid on nüüd saadaval
  • Jeep tutvustab uut Avenger e-Hybridit, milles on kasutatud täiustatud tehnoloogiat ning millele on lisatud olulisi toote uuendusi, sealhulgas Open-Air Sky Roof

  • Uus Avenger e-Hybrid toob kaasa eesrindlikud omadused nagu näiteks 1.2T MHEV-mootor koos uusima automaatse 6-käigulise e-DCS6 topeltsiduriga käigukastiga, millel on elektrimootor. 

  • Tänu aku laadimisele erinevate sõidufaaside ajal pakub see hübriidtehnoloogia täiendavat väändemomenti ning kütusekulu vähendamist 15%. Linnasõidu tingimuses sõidab uus Avenger e-Hybrid rohkem kui 50% ajast 100% elektrimootoriga.

Jeep laiendas oma Avengeri valikut uue Avenger e-Hybridi versiooniga.

Uue Avenger e-Hybridi jõuallikas esindab tehnoloogilise saavutuse tippu, pakkudes nii mugavust kui ka jõudlust. Tänu sellele tipptasemel tehnoloogiale tagab uus Avenger e-Hybrid erakordselt sujuvat sõidukogemust, võimaldades madalatel kiirustel nautida elektrilist liikuvust tänu automaatsele 6-käigulisele e-DCS6 topeltsiduriga käigukastile ja sellesse integreeritud elektrimootorile.

Samamoodi parandab elektrimootor efektiivsust ja sõidurõõmu, võimaldades sõidukil teatud olukordades liikuda sisepõlemismootori abita. See režiim aktiveeritakse linnasõidul kiirusega alla 30 km/h, saavutades kuni 1 km täielikult elektrilist autonoomiat nii linnas kui ka maanteel tavalise sõiduga või kui juht vabastab kiirenduspedaali stabiliseeritud tingimustes või allamäge isegi maanteedel, kütust säästes.

Tehnoloogia osaleb ka mootori käivitamisel, rihmaga generaatori abil. See võimaldab sujuvat üleminekut sisepõlemismootorilt elektrimootorile ja vastupidi, säilitades sujuva töötamise.

Selle jõudluse võti peitub harmoonilises sünergias 1,2 liitrise, 3-silindrilise sisepõlemismootori vahel, mis arendab kuni 100 hobujõudu, 48-voldise liitiumioonaku ja innovaatilise 6-käigulise topeltsiduriga elektrilise käigukasti vahel, mis mahutab 21 kW elektrimootori, inverteri ja jõuülekande osa, mis töötavad koos optimaalse kompaktsuse ja efektiivsuse saavutamiseks. 

Lisajõud elektriliselt suurendab väändemomenti madalatel pööretel ja tagab juhi jaoks vaikse ja reageeriva käivituse, millel on sujuvad ja kiired üleminekud. Puhta elektrienergia kasutamine on kasulik ka (e-creeping) funktsiooni jaoks, mis võimaldab lühikeste edasi-tagasi liikumiste seeriat ilma gaasipedaali vajutamata, olles kasulik näiteks liiklusummikutes. Sõidukit saab parkida ka 100% elektrirežiimis (e-parking). See tehnoloogia võimaldab energia taastamist aeglustamise ning pidurdamise ajal. 

Jõudlus

Uus Avenger e-Hybrid kiirendab 0-100km/h vaid 11 sekundiga, koos peaaegu hetkelise pöördemomendi ülekandega elektrimootorilt. Selline kombinatsioon ooptimeerib sisepõlemismootori jõudlust, eriti käivituse ajal, vähendades turbo reageerimise ajast tingitud viivitust ja tagades kohese reageerimise gaasipedaali vajutamisel, pakkudes seeläbi erakordset sõiduelamust. Elektrilises režiimis sõiduki käivitamisel, on sisepõlemismootor kasutatud ainult juhul, kui lisavõimsust on vaja. 

Uus Avenger e-Hybrid - uus varustus 

Uued funktsioonid on saadaval uue Avenger e-Hybridiga, sealhulgas põnev Open-Air Sky Roof, mis pakub avatud õhkkonda, lõbu ja naudingut nii juhile, kui ka reisijatele, samal ajal suurendades sõidumugavust. Esiistmed pakuvad Avangeril optimaalset tuge ja lõõgastust, tõstes sõidukogemuse uuele tasemele. 

Avenger tutvustab mitmeid märkimisväärseid täiustusi nii välimuses kui ka sisemuse. Salongis saavad juhid valida 7-tollise e-Hybridi näidikuploki, kuhu kuuluvad MHEV-teave, nagu sõidurežiim, mootori olek ja energia näidud; või nad võivad valida 10,25-tollise e-Hybrid näidikud. Lisaks on sõiduk varustatud roolil olevate käiguvahetuslabadega millega 6-käiguliselt DCT käigukastilt manuaalrežiimis võtta üle käiguvahetus. 

48V süsteem pakub ehtsat hübriid kogemust. Kütusekulu on märkimisväärne, vaid 5,1 liitrit 100 km kohta. Jõuallikas sisaldab mootorit 1,2 e-DCT 6-käigulise 48V konfiguratsiooniga, mis toodab maskimaalselt 74 kW (100 hj) võimsust ja 205 Nm väändemomenti, koos 21 kW e-mootoriga, mis annab 55 Nm väändemomenti. Hübriidisüsteem vähendab heitmeid üle 10g CO2/km võrra võrreldes manuaalkäigukastiga bensiinimootoriga vastavalt WLTP standarditele.

Sõiduelamuse veelgi nauditavamaks muutmiseks on saadaval kaks uut ühendusteenuste paketti Avengeri sarjale. Connect ONE pakett, mis pakub abi ja turvalisust vajaduse korral ning Connect PLUS pakett, mis pakub laia valikut ühendusteenuseid peamiselt navigatsioonile keskendudes. Juhtidel on võimalus täiel määral ära kasutada “üle õhu” kaardiuuendusi, olla kursis ilmaga, ohtlike piirkondadega marsruudil, teenindusjaamade asukoha (ja kütusehindadega) ning linnas saadavalolevate parkimiskohtadega. Ennekõike eemaldab süsteem teedel esinevaid riskid, võimaldades juhtidel jääda keksendunuks, kasutades peamiselt häälkäsklusi küsimuse või juhiste jaoks. 

Valikuvabadus

Jeepil on pikk ajalugu mitmekülgsete sõidukite tootmisel, mis suudavad hakkama saada erinevate maastike ja sõidutingimustega, pakkudes kliendile vabadus ja valikuvõimalusi. Jeepi sõidukid annavad inimestele võimaluse valida oma seikluste ja maailma avastamiseks tänu nende võimekusele ja mitmekülgsusele. 

Jeepi. kui vabadusele pühendumuse kehastus kajastub tema ulatuslikus ja mitmekesises sõidukite valikus, mis on nüüd laiem kui kunagi varem. E-Hybridide rida toob Jeep Avengeri valikusse märkimisväärse muutuse, tuues esile iga viimistlus tasemele kohandatud eristavad omadused. 

Longitude´il on sujuv disain koos 16-tolliste sulamvelgedega, täis-LED- esilaternad, millel on peegeldava disainiga reflektorid ja kerevärvi ukselingid, kõik täiendatuna stiilsete hallide iluliistudega. Salongis pakub see mugavat interjööri, kus on musta tooni mustriga armatuurlaud ja kangast istmed, 7-tolline täisdigitaalne näidikuteplokk, kiirushoidik ja mugav käetugi. Ohutus ja tehnoloogia ei ole kompromiteeritud, kuna omadused nagu autonoomne hädapidurdussüsteem, liiklusmärgi tuvastamine, sõiduraja hoidmis abi ja juhi tähelepanu abi on lisatud, et tagada turvaline ja tõhus sõit. 

Altitude versioon suurendab välisilmet 17- tolliste sulamvelgede ja hõbedaste kaitseraudadega. Salongi lisab see elegantsi kangast/viimistlusvinüülkatega istmetega, millel on kõrguse reguleeritav kaubaruumi põrand ning hõbedase armatuurlaua sisemiste lisadega, mida täiendab sünteetilisest nahast rool. Lisafunktsioonid nagu 10,25-tolline täisdigitaalne näidikuteplokk, ühetsooniline automaatne kliimaseade ja adaptiivne kiirushoidik tõstavad sõiduki veelgi kõrgemale tasemele. 

Lõpuks pakub Summit väliseksklusiivsust 18-tolliste sulamvelgede, täis- LED- esitulede ja tagatulede ning privaatsuseklaasiga. Salongis pakub see mitmevärvilist meeleoluvalgusti ja elektrokroomset “raamita” tahavaatepeeglit lisatud elegantsiga. Tipptasemel tehnoloogia hõlmab võtmeta sisenemist ja mootori käivitamist, traadita laadijat, pimeala jälgimist 180° tagakaamerat “droonivaatega” 360° parkimisandureid, automaatset kaugtulede juhtimist, kokkuklapitavaid peegleid, käed-vabad pakiruumi luuki ja autonoomse sõidu võimalusi tasemel 2, tagades tipptasemel sõidukogemuse.

Uue Avenger e-Hybridi võimekust saab hinnata unikaalse mäest alla sõidu kontrolli ja valitud maastiku süsteemi kaudu - mis on standardvarustuses kõigil versioonidel - mis sisaldab kuut sõiduprogrammi, mis hõlmavad peamiselt tavalist varianti igapäevaseks sõiduks. Lisaks on olemas Eco režiim, mis säästab energiat ning Sport režiim dünaamiliseks sõiduks. Erilisemad režiimid on Lumerežiim, mis on ideaalne lumistele radadele, Mudarežiim mudastele teedele ja Liiva režiim liivastele tigimustele. Kokkuvõttes lai kättesaadavus kõigile võimalikele varieerumistele ja kõikidele ilmastikutingimustele. 

 

Ka värvivalik pakub rikkalikku valiku võimalusi, hõlmates nii elavaid ühtlasi toone nagu Snow (Valge), Volcano (Must) ja Ruby (Punane), kui ka läikivaid metalle nagu Stone (beež), Sun (Kollane), Lake (Sinine/Roheline) ja Granite (Hall).

 

 

 

 

Jeep® 

Jeep® kutsub elama täiel rinnal, pakkudes laia valikuga sõidukeid, mis jätkuvalt annavad omanikele turvatunde ja kindlustunde, et igasugune teekond enesekindlalt läbida. Jeep®  Wave, eksklusiivne omanike lojaalsus- ja klienditeenindusprogramm, mis on saadaval kogu Jeep 4x4 valikule, on täis hüvesid ja eksklusiivseid eeliseid, et pakkuda Jeepi omanikele ülimat hoolt ja pühendunud 24/7 tuge. 

 
Tagasi
Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...