Algab täiselektrilise Opel Astra Electricu müük

Algab täiselektrilise Opel Astra Electricu müük
Algab täiselektrilise Opel Astra Electricu müük

Kannatamatult oodatud Opeli elektriauto on nüüd Eestis müügil. Uue Opel Astra Electricuga saab sõidu ajal heitmevabalt ja ühe laadimisega läbida mugavalt kuni 418 kilomeetrit.

Müügi avab suurepärase varustusega erimudel Business Launch Edition, mille hind algab 48 390 eurost.

Avamudelil on LED Pixel esituled, 18-tollised valuveljed, elektriline klaasist katuseaken, IntelliDrive 2.0 juhiabi, soojendusega ja AGR-sertifikaadiga esiistmetel on esmaklassiline Alcantara viimistlus, lisaks on autol parkimisabiline, 360-kraadise vaatega kaamera ja nutiseadmeid saab laadida juhtmevabalt.

Elektrimootori võimsus on 115 kW/156 hj ja maksimaalne pöördemoment on 270 njuutonmeetrit. Suhteliselt väike tühimass (1679 kilogrammi) annab oma panuse sõidurõõmu ja tõhususse. Oluline on ka see, et kui paljudel elektriautodel on tippkiirus piiratud, siis uue Astra Electricu tippkiirus on 170 km/h.

 

Energia salvestub kompaktsete mõõtmetega 54 kWh liitiumioonakusse, mis kaalub vähe, aga võimaldab head sõiduulatust ja lühikesi laadimisaegu. Viieukseline auto suudab vastavalt WLTP mõõtmisele läbida sõida ajal heitmevabalt kuni 418 kilomeetrit ja kulutab 100 kilomeetri kohta vaid 14,8 kWh elektrit.

 

 

Astra laadimine tähendab üsna lühikest „boksipeatust“ laadimispunktis. Astra Electricu saab 100 kW kiirlaadimisjaamas laadida 80 protsendini aku mahust vähem kui 30 minutiga. Lisaks on täiselektriline Astra standardvarustuses kolmefaasiline 11 kW pardalaadija kasutamiseks koduses seinalaadijas. Soojuspump on põhivarustuses.

 

Astra Electricu pakiruumi maht on 352 liitrit ning istmeid alla klappides suureneb mahutavus kuni 1268 liitrini.

 

Tagasi
Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...