Uudised ja blogi

16.04.2024

Uus Opel Frontera: Avar ja lõbus linnamaastur

Võimalus valida: täiselektriline või 48-voldine efektiivne hübriidauto. Väljendusrikas välimus: silmatorkav siluett, Opel Vizor koos uue Blitziga, väljapaistvad rattakoopad. Maitsekas interjöör: kaks laiekraani, ergonoomilise lahendusega esiistmed omadused, nutikad panipaigad. Rohkelt ruumi: kuni 1600 liitrit pagasiruumi, funktsionaalsed katuseraamid. Nutikad lahendused: juhtmevaba laadimine, mitu USB-pistikupesa ja palju muud
04.04.2024

Jeep Avenger e-Hybrid on nüüd saadaval

Jeep tutvustab uut Avenger e-Hybridit, milles on kasutatud täiustatud tehnoloogiat ning millele on lisatud olulisi toote uuendusi, sealhulgas Open-Air Sky Roof.  Uus Avenger e-Hybrid toob kaasa eesrindlikud omadused nagu näiteks 1.2T MHEV-mootor koos uusima automaatse 6-käigulise e-DCS6 topeltsiduriga käigukastiga, millel on elektrimootor.  Tänu aku laadimisele erinevate sõidufaaside ajal pakub see hübriidtehnoloogia täiendavat väändemomenti ning kütusekulu vähendamist 15%. Linnasõidu tingimuses sõidab uus Avenger e-Hybrid rohkem kui 50% ajast 100% elektrimootoriga.
23.10.2023

Opel tutvustas täna põhjalikult uuendatud tarbesõidukeid: Combot, Vivarot ja Movanot.

AMSTERDAM, 23. oktoober 2023 – Opel tutvustas täna põhjalikult uuendatud tarbesõidukeid: Combot, Vivarot ja Movanot. Uuenenud kaubikud, vastavad klientide ootustele, pakuvad elektrilisena suuremat sõiduulatust, 18 juhiabisüsteemi, täielikku ühenduvust ja muidki tehnilisi uuendusi ning tugevdavad Opeli positsioon elektri- ja sisepõlemismootoriga kõigis kolmes kaubikute suurusklassis.
04.10.2023

Algab täiselektrilise Opel Astra Electricu müük

Kannatamatult oodatud Opeli elektriauto on nüüd Eestis müügil. Uue Opel Astra Electricuga saab sõidu ajal heitmevabalt ja ühe laadimisega läbida mugavalt kuni 418 kilomeetrit.
08.09.2023

Opel tutvustab murrangulist ideeautot Opel Experimental

Saksamaal Rüsselsheimis asuv autotootja Opel tutvustab tänavusel Münchenis toimuval IAA Mobility automessil murrangulist ideeautot Opel Experimental. Elektriline linnamaastur väljendab Opeli kavandatud individuaalse liikuvuslahenduse tulevikku.
09.08.2023

Elupäästev embus: pilguheit turvavööde 50-aastasele ajaloole ja tulevikule

Opeli pühendumus sõidukite ohutusele sai alguse 50 aastat tagasi, kui 1973. aastal jõudsid turvavööd kõigi Opelite standardvarustusse. See juhtus kolm aastat enne, kui turvavööd tehti seadusega kohustuslikuks, näidates nii Opeli soovi olla autoohutuses esirinnas.
09.12.2020

Uue Opel Mokka eelmüük alanud

Uue Opel Mokka ja Mokka-e hinnad on teada ning eelmüük on alanud. Esmakordselt Opeli ajaloos on algusest peale saadaval nii elektriline kui ka erinevad sisepõlemismootoriga mudelid. 
04.12.2020

Uus Opel Crossland: midagi enamat, kui ainult kena välimus

Uus Opel Crossland tõestab, et ilu ei karda elu ning tema stiil on valmis kõigeks. Alates julgest ja omanäolisest Vizor disainist kuni läbinisti praktilise salongilahenduseni on uus Crossland igati mitmekülgne ja atraktiivse valimusega linnamaastur, sest ta:  
25.11.2020

Uus Opel Corsa võitis "Kuldrooli"

Uue Opel Corsa edulugu jätkub. Järjekorse võiduna pälvis Corsa ühe tähtsaimatest auhindadest Euroopas  – Kuldrooli 2020. Corsa-e jättis tugevad rivaalid kaugele maha.  
10.07.2020

Jeep tuli lõunaeestlasele lähemale: Carring AS avas uue müügi- ja teenindussalongi

Legendaarne Ameerika juurtega maastikuhai Jeep astus sammu lõunaeestlastele lähemale: 8. juulist avas Carring Tartus, Ringtee 56 uue müügi- ja teenindussalongi. Esimene auto sai müüdud veel enne ametlikku uste avamist ja tegijad usuvad, et Jeepi müük läheb kohapeal hästi, kirjutab Accelerista.com.
28.04.2020

Uue Opel Corsa salongis on mõnusalt vaikne

Uue Opel Corsa salong avaldab muljet mitte ainult materjalide kõrge kvaliteedi ja suure koostetäpsusega. 
23.05.2019

KUUENDA PÕLVKONNA OPEL CORSA ON ELEKTRILINE

Uus, kuuenda põlvkonna Opel Corsa on esmakordselt saadaval ka täiselektrilisena, selle sõiduulatus on 330 kilomeetrit (WLTP1, esialgsed andmed).
15.05.2019

OPEL INSIGNIA ON USALDUSVÄÄRSEIM AUTO OMAS KLASSIS

Opel Insignia saavutas võidu maineka uuringufirma J.D. Power sõiduautode usaldusväärsuse uuringus keskmise suurusega sõidukite klassis.
Broneeri proovisõit
Broneeri teeninduse aeg
Küsi hinnapakkumist
Saada päring
Sulge

Loading ...